MANO DARBAI

Vystyti/-omi pardavimui projektai

LAZDYNŲ RIEŠUTAI –  gyvenamieji namai Lazdynuose

Mano darbas su šiuo projektu prasidėjo dar nuo darbo su sklypo įsigijimu, konsultacijomis ir diskusijomis su architektu ir vystytoju dėl pačio kvartalo koncepcijos. Projektas sėkmingai parduotas per 3 menėsius nuo statybų pabaigos.
Pardavimo kaina apie 270 000 eur, 130 kv.m, 5 a. sklypas, su daline apdaila.

Devynis mėnesius (statomas) puoselėtas gyvenamųjų namų kvartalas A. Staškevičiūtės gatvėje yra nuošalioje vietovėje, teritorija iš visų pusių apsupta pušyno, tačiau yra greitai ir lengvai pasiekiama, nes greta jos stūkso naujai įrengtas Vilniaus pietinis aplinkelis. Bendrai su objekto „Lazdynų riešutai“ užsakovu ir generaliniu rangovu UAB „Constra“ siekėme, kad būsimi gyventojai jaustų absoliutų komfortą, todėl buvo pasirinkta visaverčiam gyvenimui tinkama vieta.

Uždaroje teritorijoje, Gudelių miške, suprojektuoti aštuoni modernūs individualūs namai yra puikus įrodymas, kad dėmesys skiriamas ne tik verslo centrų statybai, bet ir autentiškiems gyvenamiesiems namams. „Lazdynų riešutai“, padeda jaukumo ieškantiems asmenims ne tik rasti ramybės oazę, bet ir pernelyg neatitolti nuo šurmulio bei įsupančio sostinės greičio. Tobula pusiausvyra!

LIVE IN WOOD namai

LIVE IN WOOD namai šiuo metu vystomas projektas, pilnai mano komandos sukurtas nuo nulio. Jau 2018 vasarą bus pirmi pastatyti namai. Kviečiu aplankyti projektą www.liveinwood.lt

Tai namai atitinkantys šiuolaikiško žmogaus poreikius. Modernus dizainas, komfortiškas išplanavimas, galimybė rinktis namo vietą, 3 mėn. realizavimo terminas, A++ klasės vedinimo ir šildymo sistemos, pilnas įrengimas, dizainerio sprendimai – tai tik dalis to ką siūlys šitas projektas. Atsisiųsti projekto segtuvą – spauskite čia.

ANGLŲ G. NAMAI – keturi gyvenamieji namai Kalnėnuose

Anglų ketvertukas – tai keturi modernūs gyvenamieji namai Kalnėnuose. Statybos vyko 2015-2016 metais. Koordinavau sklypo įsigijimą ir pardavimo procesą.

BAJORŲ NAMAS

Koordinavau sklypo parinkimo, įsigijimo ir pardavimo procesą.

Šiuo metu parduodami objektai

Susipažinti su šiuo metu mano parduodamais objektais galite užėję į MANO ARUODAS PUSLAPĮ (SPAUSTI ČIA).

Parduoti objektai

Žemiau matysite dalį mano parduotų objektų, kaip pavyzdžių, kad puikiai susitvarkau tiek su butais, komercija ir namais.