Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/stiene/domains/stanisauskas.lt/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/stiene/domains/stanisauskas.lt/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
APIE MANE - R. STANIŠAUSKAS

APIE MANE

  • VGTU Statybų inžineriaus išsilavinimas
  • 2015 m. – AUKSINIS LUMINOR BŪSTO BROKERIS
  • 2016 m. – AUKSINIS LUMINOR BŪSTO BROKERIS
  • 2017 m. – AUKSINIS LUMINOR BŪSTO BROKERIS
  • 2019 m. – RESOLUTION NT projektų vadovas
  • LNTAA nekilnojamojo turto brokerio sertifikato Nr. 2016066

Šiuo metu dirbu įmonėje UAB RESOLUTION (NEWSEC dukterinė įmonė) NT projektų vadovu. Koncentruojuosi ties naujų projektų atsiradimu Vilniaus mieste ir jo apylinkėse. Dirbu su vystytojais, statytojais ir individualiais investuotojais, konsultuoju NT plėtros klausimais.

Esu sukaupęs gausią patirtį įvairiose nekilnojamojo turto srityse – nuo įsigijimo, planavimo, statybos ir plėtros iki nuomos ar pardavimo. Mano žinios remiasi ne tik į daugiametę veiklą tačiau ir į įgautą VGTU statybų inžinieriaus išsilavinimą. Dėl to, spręsdamas šioje srityje kylančius klausimus klientams galiu pasiūlyti būtent jiems tinkamus sprendimus, kurie leidžia išvengti klaidų ateityje, ir pasiekti geriausio įmanomo rezultato.

Turiu daug patirties visuose pardavimo proceso etapuose, puikiai valdau derybų įgūdžius padėsiančius gauti maksimalų rezultatą šiandien. Tai įgūdžiai leidžiantys priimti kūrybingus ir įžvalgius sprendimus, todėl gebu greitai rasti tinkamiausią sprendimą net ir nepalankiausioje situacijoje. Daug dėmesio skiriu ne tik gyvenamųjų namų bei butų pardavimui, bet ir komercinių patalpų bei investicinių projektų vystymo proceso koordinavimui.

ATSILIEPIMAI

p. Raimundas Stanišauskas man yra daugiau, nei nekilnojamojo turto pardavėjas. Tai – tikras, patikimas ir labai profesionalus NT konsultantas, su kuriuo nekilnojamojo turto klausimais bendrauju prabėgus net porai metų nuo mūsų sandorio.
Raimundas – naujosios kartos, vakarietiško požiūrio NT specialistas. Skaidrumas, sąžiningumas, dėmesys kliento norams, dėmesys detalėms ir “yes attitude” yra bruožai,  dėl kurių Raimundą nuolat rekomenduoju draugams ir draugų draugams. Nedažnai pasitaiko, kad puikus pardavėjas yra ir auškto lygio statybų, statybų teisės ir inžinerijos profesionalas – ši savybių kombinacija man buvo labai svarbi.

Liudvikas Andriulis

Su Raimundu labai netikėtai susipažinome, apžiurint objektą kurio net rimtai neketinome pirkti nes jis mums per mažas buvo, bet netikėta pažintis peraugo į sėkmingą bendradarbiavimą, nes būtent Raimundas greitai suprato mūsų poreikius, ir galėjo mums rekomenduoti ir sėkmingai padėti įsigyti tokį NT kurio mums reikėjo. Tikrai galiu rekomenduoti Raimundą kaip nuoširdų ir atvirą savo srities profesionalą, kuris profesionalliai padeda išspresti ir sutvarkyti visus su NT susijusius klausimus. Akivaizdu, kad Raimundas sukaupęs daug patirties savo srityje, todėl visada galima klausti jo patarimo ir konsultacijos. Tikrai juo pasitikiu ir galiu rekomenduoti.

Beata Nicholson

 

Daugiau atsiliepimų ir nuomonių rasite mano Facebook paskyroje (Kontaktuose).